4. december 2017

V akciji "dobrodelna posmodulja" smo tokrat zbrali preko 600 Eur, ki jih bomo namenili družini v stiski. Hvala vsem, ki ste se odzvali našemu vabili in prispevali za dober namen. Pri delu se nam je tokrat pridružila tudi članica Turističnega društva Notranjska iz Cerknice in se odlično izkazala 😊

29. november 2017
28. november 2017
 Razstava adventnih venčkov in peka Posmodulje

To soboto, 2. 12. 2017 vas vabimo na teraso

22. november 2017
Delavnica adventnih venčkov

Si želite sami izdelati adventni venček, pa se vam zdi, da ne znate?
Pridite na delavnico in videli boste,

23. oktober 2017
Izlet - Madžarska

Nekaj vtisov s tridnevnega potepanja članov TD Bled po Madžarskem - Blatno jezero in Budimpešta.

15. avgust 2017

Še danes Okusi Bleda in posmodulja na Jezerski promenadi. Vabljeni!

9. avgust 2017

Po nekajtedenskem premoru vas ta konec tedna, od 11. do 15. 8. ponovno vabimo, da nas obiščete na naši stojnici na dogodku Okusi Bleda, ko vam bomo ponovno ponudili slastno posmoduljo.

20. julij 2017

Turistično Društvo Bled added 2 new photos.

25. junij 2017

Tudi ta vikend nas najdete na prireditvi Okusi Bleda s sveže pečeno posmoduljo, Danes vztrajamo, čeprav dežuje.

30. maj 2017

Vabljeni v čarobni gozd, kraj kjer je vse mogoče. Drevesa oživijo, zlate ribice izpolnjujejo želje, čarovnice delijo uroke...V čarobnem gozdu se izgubi tudi Rdeča kapica. Vse do konca predstave gledalci ne bodo vedeli, ali bo našla pot domov...

ČAROBNI GOZD

predstava trebušnega plesa

8. junij 2017, 19:30, Festivalna dvorana Bled

Predstava Čarobni gozd je že šesti projekt plesalk ter koreografinj Alje Shaar in Ines Kočar. V predstavi bo nastopilo okoli 50 plesalk zelo različnih generacij iz

25. maj 2017

Nekaj utrinkov z ekskurzije članov Turističnega društva Bled na Kočevsko.

18. maj 2017

V okviru prireditve Okusi Bleda, ki se začne jutri in bo potekala vse do nedelje, vam bomo ponovno ponudili sveže pečeno posmoduljo. Vabljeni

18. april 2017
12. april 2017

V četrtek, 13. 4. 2017 ob 17.00 uri vabljeni v Dom krajanov na Bohinjski Beli na delavnico pirhov, ki jo bo vodila Meta Kenda.
Izdelovali bomo pirhe iz stiropora, potrebujete škarje, tanko blago (svila) in bucike. Vse ostalo dobite na delavnici.

12. april 2017

Na včerajsnji delavnici so izpod rok udeleženk nastali tile čudoviti izdelki.

11. april 2017

Vabljeni na delavnico velikonočnih cvetličnih aranžmajev, ki bo danes ob 16.00 uri v Domu krajanov na Bohinjski Beli. Prinesite zelenje, cvetje, cvetličarsko gobo in posodo. Udeležba je brezplačna. Delavnico bo vodil Davorin Bernard.

4. april 2017

Vabljeni na delavnico velikonočnih butar - "beganc", ki bo danes ob 16.00 uri v Domu krajanov na Bohinjski Beli. Delavnico vodi Davorin Bernard. Udeležba je brezplačna. Potrebujete škarje za veje, oster nož, klešče "kombinirke" in dobro voljo. Poskrbimo, "da nav vornga dol pršva".

28. marec 2017

ČISTILNA AKCIJA - Sobota, 1. april 2017

Člani TD Bled bomo čistili na območju Osojnice in Ojstrice. Zbor ob 9.00 uri pri domu Muzealcev. Prinesite pahljačaste grablje in rokavice.

27. februar 2017

Na sobotni pustni povorki smo člani TD Bled, Ribno, Zasip in Bohinjska Bela Bled odeli v cvetje, naši vrtnarji pa so županu podarili spomladanske rožice, ki bodo polepšale blejske parke.

6. januar 2017

Vabljeni na dobrodelni koncert Alpskega kvinteta v spomin Jožetu Antoniču, ki bo v nedeljo, 8. 12. 2017 ob 16.00 uri v Festivalni dvorani Bled. Vstopnice po ceni 15,00 Eur so na voljo v TIC Bled, Cesta svobode 10 ali uro pred koncertom v Festivalni dvorani.

Show more