20. februar 2018

16. februar 2018

Zaradi velikega števila vprašanj in težav pri vpisu v Register nastanitvenih obratov in pri poročanju AJPES-u organiziramo
SESTANEK SEKCIJE SOBODAJALCEV,
ki bo
v četrtek, 22. 2, 2018 ob 17.00 uri v hotelu Astoria, Prešernova cesta 44, Bled.

Vodja izpostave AJPES Kranj Zdenka Kajdiž bo ponovno podrobno predstavila postopka registracije in poročanja in bo prav tako na voljo za vsa vaša vprašanja.

V drugem delu bodo na kratko podane informacije v zvezi s predlogom spremembe višine turistične takse in

14. februar 2018

Po zadnjem sneženju so ponovno urejene tekaške proge.

12. februar 2018

Turistična društva Bled, Ribno, Zasip in Bohinjska Bela so tudi letos združila moči in se svojo masko ozrla v čase, ko so na Bled prihajali takšni "vrhunski" gostje. Zime nam očitno ni uspelo pregnati, saj danes spet kaže zobe.

2. februar 2018

Si želite v živjo ogledati snemanje oddaje Slovenski pozdrav pri Jožovcu v Begunjah? Vabimo vas, da se nam pridružite. Snemanje bo v ponedeljek, 19. 2. 2018 med 19.30 in 22.00 uro. Brezplačni avtobus bo peljal z Bleda. O podrobnostih glede odhoda boste vsi prijavljeni obveščeni naknadno. Nekaj prostih mest v avtobusu je še na voljo.

29. januar 2018

Bled se je tudi letos predstavil na sejmu Fitur v Madridu. Obisk na stojnici je bil več kot odličen, tako v dneh namenjenih poslovni javnosti kot zadnja dva dneva, ko je bil odprt za publiko. Število španskih gostov se na Bledu povečuje in glede na zanimanje bo tako tudi v bodoče.

26. januar 2018

Cena vstopnic16€, za člane Turističnega društva Bled pa 15€

28. december 2017

Če vas bo v soboto sonce izvabilo ven, se pridružite Krogu prijateljstva in se na stojnici Turističnega društva Bled okrepčajte s sveže pečeno posmoduljo in se pogrejte z dišečim "kuhančkom".

20. december 2017

Obiskali so nas koledniki iz OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled.

4. december 2017

V akciji "dobrodelna posmodulja" smo tokrat zbrali preko 600 Eur, ki jih bomo namenili družini v stiski. Hvala vsem, ki ste se odzvali našemu vabili in prispevali za dober namen. Pri delu se nam je tokrat pridružila tudi članica Turističnega društva Notranjska iz Cerknice in se odlično izkazala 😊

29. november 2017
28. november 2017
 Razstava adventnih venčkov in peka Posmodulje

To soboto, 2. 12. 2017 vas vabimo na teraso

22. november 2017
Delavnica adventnih venčkov

Si želite sami izdelati adventni venček, pa se vam zdi, da ne znate?
Pridite na delavnico in videli boste,

23. oktober 2017
Izlet - Madžarska

Nekaj vtisov s tridnevnega potepanja članov TD Bled po Madžarskem - Blatno jezero in Budimpešta.

15. avgust 2017

Še danes Okusi Bleda in posmodulja na Jezerski promenadi. Vabljeni!

9. avgust 2017

Po nekajtedenskem premoru vas ta konec tedna, od 11. do 15. 8. ponovno vabimo, da nas obiščete na naši stojnici na dogodku Okusi Bleda, ko vam bomo ponovno ponudili slastno posmoduljo.

20. julij 2017

Turistično Društvo Bled added 2 new photos.

25. junij 2017

Tudi ta vikend nas najdete na prireditvi Okusi Bleda s sveže pečeno posmoduljo, Danes vztrajamo, čeprav dežuje.

30. maj 2017

Vabljeni v čarobni gozd, kraj kjer je vse mogoče. Drevesa oživijo, zlate ribice izpolnjujejo želje, čarovnice delijo uroke...V čarobnem gozdu se izgubi tudi Rdeča kapica. Vse do konca predstave gledalci ne bodo vedeli, ali bo našla pot domov...

ČAROBNI GOZD

predstava trebušnega plesa

8. junij 2017, 19:30, Festivalna dvorana Bled

Predstava Čarobni gozd je že šesti projekt plesalk ter koreografinj Alje Shaar in Ines Kočar. V predstavi bo nastopilo okoli 50 plesalk zelo različnih generacij iz

25. maj 2017

Nekaj utrinkov z ekskurzije članov Turističnega društva Bled na Kočevsko.

Show more