9. april 2018

Vabljeni na prestavitev temeljnih postopkov oživljanja in uporabe polavtomatskega defibrilatorja, ki bo jutri, v torek, 10. 4. 2018 ob 19.30 uri v sejni sobi Medgeneracijskega centra Bled (športna dvorana Bled). Predstavitev poteka v sklopu projekta Oživimo Bled v organizaciji Občine Bled in RKS Območnega združenja Rdečega križa Radovljica.

9. april 2018

V sklopu sobotne čistilne akcije smo člani Turističnega društva Bled počistili vse poti na območju Ojstrice in Male Osojnice. Na naše veselje smo ugotovili, da količina smeti ni bila velika. S poti pa smo odstranili vse listje, ki se je nabralo preko zime. Pridružilo se nam je tudi 8 študentov Višje strokovne šoile za gostinstvo, velnes in turizem Bled.

5. april 2018

Čistilna akcija v soboto, 7. 4. 2018 - Člani TD Bled bomo čistili poti na območju Ojstrice in Osojnice. Zbor udeležencev akcije je ob 9.00 uri pri Domu muzealcev. Prinesite svoje rokavice in pahljačaste grablje. Vreče prejmete na zbirnem mestu.

30. marec 2018

Turistično Društvo Bled shared Big Band Bled's event.

29. marec 2018

Izpod rok udeleženk včerajšnje delavnice pirhov so nastali lepi izdelki, ki nam bodo polepšali velikonočne praznike. Izdelovali smo pirhe iz stiropora s tehniko filcanja ter piščančke in zajčke iz volne.

28. marec 2018

Vabljeni danes na delavnico pirhov ter piščančkov in zajčkov iz volne, ki bo v Višji strokovni šoli za gostinstvo, velnes in turizem Bled ob 18.00 uri. Za izdelavo živalic potrebujete belo in rumeno volno ter škarje, material za izdelavo pirhov prejmete na delavnici.

21. marec 2018

Izpod rok udeležencev delavnice velikonočnih butar že nastajajo prve "begance". Reportažo o delavnici je posnela tudi blejska televizija.

Delavnica izdelovanja velikonočnih pirhov in živalic 28.3.20118

Za izdelavo pirhov potrebujete ostanke volne, za živalice pa belo ali rumeno volno. Vabljeni 28.marca ob 18.00 uri v Višjo strokovno šolo za gostinstvo in turizem.

Občni zbor 20.3.2018

20. marec 2018
Izdelava velikonočnih butar 21.3.2018

Člani Turističnega društva Bled danes vabljeni na občni zbor društva, ki bo v Festivalni dvorani Bled ob 18.00 uri.

Jutri ob

13. marec 2018
Predavanje Kluba Gaia 15.3.2018

Prvo predavanje Kluba Gaia je za nami. Izvedeli smo vse o novih smernicah za letošnje poletje in dobili koristne napotke za delo z rastlinami.
V četrtek, 15. 3. ob 18.00 uri vas vabimo

12. marec 2018

Otroci iz vrtca Čebelica iz Kranja in vzgojiteljici Marta Cotman in Neža Brenčič Perne so nam poslali fotografije projekta, katerega cilj je bil preko ljudske pripovedke spoznati Bled v preteklosti in sedanjosti. Lepo jim je uspelo.
Vse skupaj so strnili v predstavo, ki jo bodo predstavili staršem in drugim otrokom v vrtcu.

5. marec 2018

Vabljeni v Višjo strokovno šolo za gostinstvo in turizem Bled na predavanji kluba Gaia:
12. 3. 2018 ob 18.00 uri - Barvito na balkonih in terasah - Loreta Vlahovič
15. 3. 2018 ob 18.00 uri - Rešimo težave na rastlinah - Nevenka Breznik
Obe predavanji sta brezplačni.

28. februar 2018

Zbudili smo se v lep a mrzel dan.

26. februar 2018

Izteka se rok za vpis v register nastanitvenih obratov, s 1. 3. 2018 pa morajo sobodajalci poročati preko aplikacije e-turizem. Prejšnji teden smo ponovno gostili predstavnico AJPES, ki je podrobno prestavila postopek vpisa in poročanja. Navodila najdete na spletni strani www.td-bled.si

20. februar 2018

16. februar 2018

Zaradi velikega števila vprašanj in težav pri vpisu v Register nastanitvenih obratov in pri poročanju AJPES-u organiziramo
SESTANEK SEKCIJE SOBODAJALCEV,
ki bo
v četrtek, 22. 2, 2018 ob 17.00 uri v hotelu Astoria, Prešernova cesta 44, Bled.

Vodja izpostave AJPES Kranj Zdenka Kajdiž bo ponovno podrobno predstavila postopka registracije in poročanja in bo prav tako na voljo za vsa vaša vprašanja.

V drugem delu bodo na kratko podane informacije v zvezi s predlogom spremembe višine turistične takse in

14. februar 2018

Po zadnjem sneženju so ponovno urejene tekaške proge.

12. februar 2018

Turistična društva Bled, Ribno, Zasip in Bohinjska Bela so tudi letos združila moči in se svojo masko ozrla v čase, ko so na Bled prihajali takšni "vrhunski" gostje. Zime nam očitno ni uspelo pregnati, saj danes spet kaže zobe.

2. februar 2018

Si želite v živjo ogledati snemanje oddaje Slovenski pozdrav pri Jožovcu v Begunjah? Vabimo vas, da se nam pridružite. Snemanje bo v ponedeljek, 19. 2. 2018 med 19.30 in 22.00 uro. Brezplačni avtobus bo peljal z Bleda. O podrobnostih glede odhoda boste vsi prijavljeni obveščeni naknadno. Nekaj prostih mest v avtobusu je še na voljo.

Show more