25. junij 2016

OKUSI BLEDA

Še danes in jutri v okviru prireditve Okusi Bleda na Jezerski promenadi člani Turističnega društva Bled za vas pripravljamo slastno posmoduljo. Vabljeni!

25. junij 2017

Tudi ta vikend nas najdete na prireditvi Okusi Bleda s sveže pečeno posmoduljo, Danes vztrajamo, čeprav dežuje.

30. maj 2017

Vabljeni v čarobni gozd, kraj kjer je vse mogoče. Drevesa oživijo, zlate ribice izpolnjujejo želje, čarovnice delijo uroke...V čarobnem gozdu se izgubi tudi Rdeča kapica. Vse do konca predstave gledalci ne bodo vedeli, ali bo našla pot domov...

ČAROBN...

25. maj 2017

Nekaj utrinkov z ekskurzije članov Turističnega društva Bled na Kočevsko.

18. maj 2017

V okviru prireditve Okusi Bleda, ki se začne jutri in bo potekala vse do nedelje, vam bomo ponovno ponudili sveže pečeno posmoduljo. Vabljeni

18. april 2017
12. april 2017

V četrtek, 13. 4. 2017 ob 17.00 uri vabljeni v Dom krajanov na Bohinjski Beli na delavnico pirhov, ki jo bo vodila Meta Kenda.
Izdelovali bomo pirhe iz stiropora, potrebujete škarje, tanko blago (svila) in bucike. Vse ostalo dobite na delavnici.

12. april 2017

Na včerajsnji delavnici so izpod rok udeleženk nastali tile čudoviti izdelki.

11. april 2017

Vabljeni na delavnico velikonočnih cvetličnih aranžmajev, ki bo danes ob 16.00 uri v Domu krajanov na Bohinjski Beli. Prinesite zelenje, cvetje, cvetličarsko gobo in posodo. Udeležba je brezplačna. Delavnico bo vodil Davorin Bernard.

4. april 2017

Vabljeni na delavnico velikonočnih butar - "beganc", ki bo danes ob 16.00 uri v Domu krajanov na Bohinjski Beli. Delavnico vodi Davorin Bernard. Udeležba je brezplačna. Potrebujete škarje za veje, oster nož, klešče "kombinirke" in dobro voljo....

28. marec 2017

ČISTILNA AKCIJA - Sobota, 1. april 2017

Člani TD Bled bomo čistili na območju Osojnice in Ojstrice. Zbor ob 9.00 uri pri domu Muzealcev. Prinesite pahljačaste grablje in rokavice.