27. november 2016

Razstava adventnih venčkov

Vabljeni na teraso Kavarne Park na ogled razstave adventnih venčkov, ki so nastali izpod rok udeleženk naše delavnice in učencev OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled. Obenem vam bomo ponudili tudi sveže pečeno posmoduljo. Danes jo pečemo dobrodelno, izkupiček pa bomo namenili družini iz okolice Bleda z bolnimi otroki. Samo danes. Vabljeni!

15. avgust 2017

Še danes Okusi Bleda in posmodulja na Jezerski promenadi. Vabljeni!

9. avgust 2017

Po nekajtedenskem premoru vas ta konec tedna, od 11. do 15. 8. ponovno vabimo, da nas obiščete na naši stojnici na dogodku Okusi Bleda, ko vam bomo ponovno ponudili slastno posmoduljo.

20. julij 2017

Turistično Društvo Bled added 2 new photos.

25. junij 2017

Tudi ta vikend nas najdete na prireditvi Okusi Bleda s sveže pečeno posmoduljo, Danes vztrajamo, čeprav dežuje.

30. maj 2017

Vabljeni v čarobni gozd, kraj kjer je vse mogoče. Drevesa oživijo, zlate ribice izpolnjujejo želje, čarovnice delijo uroke...V čarobnem gozdu se izgubi tudi Rdeča kapica. Vse do konca predstave gledalci ne bodo vedeli, ali bo našla pot domov...

ČAROBN...

25. maj 2017

Nekaj utrinkov z ekskurzije članov Turističnega društva Bled na Kočevsko.

18. maj 2017

V okviru prireditve Okusi Bleda, ki se začne jutri in bo potekala vse do nedelje, vam bomo ponovno ponudili sveže pečeno posmoduljo. Vabljeni

18. april 2017
12. april 2017

V četrtek, 13. 4. 2017 ob 17.00 uri vabljeni v Dom krajanov na Bohinjski Beli na delavnico pirhov, ki jo bo vodila Meta Kenda.
Izdelovali bomo pirhe iz stiropora, potrebujete škarje, tanko blago (svila) in bucike. Vse ostalo dobite na delavnici.

12. april 2017

Na včerajsnji delavnici so izpod rok udeleženk nastali tile čudoviti izdelki.