16. februar 2018

Zaradi velikega števila vprašanj in težav pri vpisu v Register nastanitvenih obratov in pri poročanju AJPES-u organiziramo
SESTANEK SEKCIJE SOBODAJALCEV,
ki bo
v četrtek, 22. 2, 2018 ob 17.00 uri v hotelu Astoria, Prešernova cesta 44, Bled.

Vodja izpostave AJPES Kranj Zdenka Kajdiž bo ponovno podrobno predstavila postopka registracije in poročanja in bo prav tako na voljo za vsa vaša vprašanja.

V drugem delu bodo na kratko podane informacije v zvezi s predlogom spremembe višine turistične takse in predlogom spremembe pravilnika o kategorizaciji, predstavljen pa bo tudi program dela Turizma Bled in predlog Strategije turistične destinacije Bled 2017 - 2025

Na sestanku bodo sodelovali: Zdenka Kajdiž, vodja izpostave AJPES Kranj, Tomaž Rogelj, direktor Turizma Bled, Urška Vidmar, Občina Bled, Maja Zupanc, MIR občin Bled, Bohinj, Železniki.

Vabljeni sobodajalci iz občin Bled in Gorje!

3. avgust 2018

Ocenjevalna komisija v akciji Moja dežela lepa in gostoljubna zaključuje svoje delo na območju Bleda.

22. julij 2018

Še zadnjič v tem poletju vas vabimo na posmoduljo, ki jo pripravljamo na stojnici TD Bled v okviru prireditve Blejski dnevi. Podhomski gasilci nam bodo prikazali, kako se je gasilo po starem, ob 18.00 uri pa sledi zabava z ansamblom Slovenski...

21. julij 2018
Bled Slovenia

Turistično Društvo Bled shared Bled Slovenia's album.

20. julij 2018

Na naši stojnici nas je obiskal Nipke, ki bo nastopil na odru na Jezerski promenadi ob 20.00 uri. Če niste daleč, imate še čas...potem pa sledi zabava s skupino Kingston.

20. julij 2018

V okviru kulinarične ponudbe Blejskih dnevov vam ponovno ponujamo sveže pečeno posmoduljo in novost - slasten
jabolčni zavitek. Vabljeni!

4. julij 2018

Od nedelje že uspešno teče akcija "Ask me I'm local" in naši informatorji imajo dela kar precej. Predvsem na prinjazen način opozarjajo obiskovalce Bleda, kaj tukaj ni dovoljeno početi in jim seveda pomagajo z nasveti in osnovnimi informacijami.

21. junij 2018

Soteska Vintgar ponovno odpira svoja vrata v soboto, 23. 6. 2018

15. junij 2018

Sprememba višine turistične takse

Obveščamo vas, da je Občinski svet...

14. junij 2018

Samo še malo, pa bo Blejski grad spet brez "dodatka".

11. junij 2018
Zipline Dolinka

Turistično Društvo Bled shared Zipline Dolinka's post.