16. februar 2018

Zaradi velikega števila vprašanj in težav pri vpisu v Register nastanitvenih obratov in pri poročanju AJPES-u organiziramo
SESTANEK SEKCIJE SOBODAJALCEV,
ki bo
v četrtek, 22. 2, 2018 ob 17.00 uri v hotelu Astoria, Prešernova cesta 44, Bled.

Vodja izpostave AJPES Kranj Zdenka Kajdiž bo ponovno podrobno predstavila postopka registracije in poročanja in bo prav tako na voljo za vsa vaša vprašanja.

V drugem delu bodo na kratko podane informacije v zvezi s predlogom spremembe višine turistične takse in predlogom spremembe pravilnika o kategorizaciji, predstavljen pa bo tudi program dela Turizma Bled in predlog Strategije turistične destinacije Bled 2017 - 2025

Na sestanku bodo sodelovali: Zdenka Kajdiž, vodja izpostave AJPES Kranj, Tomaž Rogelj, direktor Turizma Bled, Urška Vidmar, Občina Bled, Maja Zupanc, MIR občin Bled, Bohinj, Železniki.

Vabljeni sobodajalci iz občin Bled in Gorje!

18. maj 2018
Otvoritev poletne sezone

Ta konec tedna ponovno vabljeni na posmoduljo, ki jo za vas pripravljamo člani...

18. maj 2018
Ekskurzija Rezija

Nekaj utrinkov z včerajšnje ekskurzije članov TD Bled v Rezijo in Sauris v Karnijskih alpah.

16. maj 2018
 Ask me I

Ask me I'm local

9. maj 2018
Obisk iz Vrtca Bled

Obiskali so nas otroci iz Vrtca Bled, ki bodo raziskovali, koliko potokov priteče v Blejsko jezero in za svoje...

24. april 2018
 Cvetlični dan

9. april 2018

Vabljeni na prestavitev temeljnih postopkov oživljanja in uporabe polavtomatskega defibrilatorja, ki bo jutri, v torek, 10. 4. 2018 ob 19.30 uri v sejni sobi Medgeneracijskega centra Bled (športna dvorana Bled). Predstavitev poteka v sklopu projekta...

9. april 2018
Čistilna akcija

5. april 2018

Čistilna akcija v soboto, 7. 4. 2018 - Člani TD Bled bomo čistili poti na območju Ojstrice in Osojnice. Zbor udeležencev akcije je ob 9.00 uri pri Domu muzealcev. Prinesite svoje rokavice in pahljačaste grablje. Vreče prejmete na zbirnem mestu.

30. marec 2018

Turistično Društvo Bled shared Big Band Bled's event.

29. marec 2018

Izpod rok udeleženk včerajšnje delavnice pirhov so nastali lepi izdelki, ki nam bodo polepšali velikonočne praznike. Izdelovali smo pirhe iz stiropora s tehniko filcanja ter piščančke in zajčke iz volne.