21. marec 2018

Občni zbor 20.3.2018

Člani Turističnega društva Bled so na sinočnjem občnem zboru potrdili poročilo o delu društva in sprejeli program dela za leto 2018. Prisotne so pozdravili tudi župan Janez Fajfar, državna sekretarka na MGRT Eva Štravs Podlogar in Tomaž Rogelj, direktior Turizma Bled in pohvalili delo društva.  Člani so na predlog Upavnega odbora imenovali tudi novega predsednika. To je postal Ludvik Kerčmar, ki se je v svojem nagovoru zahvalil Jani Špec za dosedanje odlično vodenje društva.

4. julij 2018

Od nedelje že uspešno teče akcija "Ask me I'm local" in naši informatorji imajo dela kar precej. Predvsem na prinjazen način opozarjajo obiskovalce Bleda, kaj tukaj ni dovoljeno početi in jim seveda pomagajo z nasveti in osnovnimi informacijami.

21. junij 2018

Soteska Vintgar ponovno odpira svoja vrata v soboto, 23. 6. 2018

15. junij 2018

Sprememba višine turistične takse

Obveščamo vas, da je Občinski svet...

14. junij 2018

Samo še malo, pa bo Blejski grad spet brez "dodatka".

11. junij 2018
Zipline Dolinka

Turistično Društvo Bled shared Zipline Dolinka's post.

11. junij 2018
23. srečanje objezerskih krajev Slovenije

Turistično društvo...

18. maj 2018
Otvoritev poletne sezone

Ta konec tedna ponovno vabljeni na posmoduljo, ki jo za vas pripravljamo člani...

18. maj 2018
Ekskurzija Rezija

Nekaj utrinkov z včerajšnje ekskurzije članov TD Bled v Rezijo in Sauris v Karnijskih alpah.

16. maj 2018
 Ask me I

Ask me I'm local

9. maj 2018