9. maj 2018

Obisk iz Vrtca Bled

Obiskali so nas otroci iz Vrtca Bled, ki bodo raziskovali, koliko potokov priteče v Blejsko jezero in za svoje delo potrebujejo zemljevid.

18. maj 2018
Otvoritev poletne sezone

Ta konec tedna ponovno vabljeni na posmoduljo, ki jo za vas pripravljamo člani...

18. maj 2018
Ekskurzija Rezija

Nekaj utrinkov z včerajšnje ekskurzije članov TD Bled v Rezijo in Sauris v Karnijskih alpah.

16. maj 2018
 Ask me I

Ask me I'm local

24. april 2018
 Cvetlični dan

9. april 2018

Vabljeni na prestavitev temeljnih postopkov oživljanja in uporabe polavtomatskega defibrilatorja, ki bo jutri, v torek, 10. 4. 2018 ob 19.30 uri v sejni sobi Medgeneracijskega centra Bled (športna dvorana Bled). Predstavitev poteka v sklopu projekta...

9. april 2018
Čistilna akcija

5. april 2018

Čistilna akcija v soboto, 7. 4. 2018 - Člani TD Bled bomo čistili poti na območju Ojstrice in Osojnice. Zbor udeležencev akcije je ob 9.00 uri pri Domu muzealcev. Prinesite svoje rokavice in pahljačaste grablje. Vreče prejmete na zbirnem mestu.

30. marec 2018

Turistično Društvo Bled shared Big Band Bled's event.

29. marec 2018

Izpod rok udeleženk včerajšnje delavnice pirhov so nastali lepi izdelki, ki nam bodo polepšali velikonočne praznike. Izdelovali smo pirhe iz stiropora s tehniko filcanja ter piščančke in zajčke iz volne.

28. marec 2018

Vabljeni danes na delavnico pirhov ter piščančkov in zajčkov iz volne, ki bo v Višji strokovni šoli za gostinstvo, velnes in turizem Bled ob 18.00 uri. Za izdelavo živalic potrebujete belo in rumeno volno ter škarje, material za izdelavo pirhov...