18. maj 2018

Otvoritev poletne sezone

Ta konec tedna ponovno vabljeni na posmoduljo, ki jo za vas pripravljamo člani Turističnega društva Bled. Na jezerski promenadi bomo vse do ponedeljka zvečer.

25. januar 2019

Bled in skupnost Julijske Alpe se tudi letos predstavljajo na sejmu Fitur v Madridu.

21. december 2018

Predstava za vsako priložnost
27.12. ob 20.00 uri
Festivalna dvorana Bled
Vstopnice: Turistično društvo Bled, www.mojekarte.si

19. december 2018

Podelili smo priznanja v akciji Moja dežela lepa in gostoljubna in sicer 39 v 4 kategorijah na Bledu in 5  na Bohinjski Beli. Prav tako smo podelili tudi priznanja za najlepše praznične okrasitve, ki so jih prejeli hoteli Rikli Balance, Savica in...

12. december 2018

Vabljeni na koncert v organizaciji Kolesarskega kluba Bled. Vstopnice so še na voljo v TIC Bled.

1. december 2018

Dobrodelna posmodulja in dobrodelna prodaja adventnih venčkov še danes in jutri pred kavarno Park. Pohitite, venčki hitro pohajajo.

30. november 2018
Dobrodelna prodaja adventnih venčkov

29. november 2018
Nekaj utrinkov z včerajšnje delavnice