15. junij 2018

Sprememba višine turistične takse

Obveščamo vas, da je Občinski svet Občine Bled na 17. redni seji, dne 5. junija 2018, obravnaval in sprejel nov odlok, ki ureja področje turistične takse – Odlok o turistični v Občini Bled.

Vse informacije so na voljo na spletni strani Občine Bled na naslednji povezavi: http://www.e-bled.si/turisticna-taksa/

Lepo vas pozdravljamo,

5. oktober 2019

Srečanje gorenjskih turističnih delavcev v Begunjah pod Avsenikovo marelo in podelitev priznanj za najlepše urejene kraje in najbolj zaslužnim ppsameznikom.

4. oktober 2019

Čudovit jesenski dan.

29. september 2019

Tretji dan, na poti domov: Gradiščansko -Eisenstadt, palača Esterhazy in z ladjo po Nežiderskem jezeru.

28. september 2019

Drugi dan: Bratislava, Modra, grad Červeny kamen.

27. september 2019

Člani Turističnega društva Bled smo se na svetovni dan turizma odpravili na tridnevni izlet na Slovaško in avstrijsko Gradiščansko. Nekaj vtisov prvega dne.

22. september 2019

Nekaj utrinkov s kolesarkega druženja ob zaključku tedna mobilnosti. Čudovito vreme, prijetna družba in dobrote izpod rok članic TD Zasip in Bohinjska Bela.

20. september 2019

Vabljeni na Blejski kolesarski krog jutri, v soboto, 21. 9. ob 10.00 uri. Dobimo se pred Info centrom Triglavska roža Bled. Obiskali bomo Zasip, Bohinjsko Belo, Selo, Bodešče in pot zaključili z ričetom v Ribnem. Udeležba je brezplačna. Kolesarska...

13. september 2019

Vabljeni na kolesarsko druženje - Blejski kolesarski krog, ki ga organiziramo ob zaključku tedna mobilnosti in bo potekal na trasi Bled - Zasip - Bohinjska Bela - Selo - Bodešče - Ribno s postanki za oglede in okrepčilom za kolesarje. Trasa je...

25. avgust 2019

Še danes Festival piva na Jezerski promenadi že od 12.00 ure dalje. Posmodulja se tudi že peče. Vabljeni!

23. avgust 2019

Vabljeni na Jezersko promenado, kjer bo cel konec tedna potekal Festival craft piva. Zraven pa odlična kulinarična ponudba, tudi slastna posmodulja.