25. oktober 2018

Turistično društvo Bohinjska Bela organizira delavnico nagrobnih aranžmajev, ko bo v ponedeljek, 29. 10. 2018 ob 16.00 uri v domu krajanov Bohinjska Bela. Delavnico bo vodil Davorin Bernard, udeležba je brezplačna, prinesite pa cvetje, posodo, cvetličarsko gobo, škarje za rezanje cvetja. Vabljeni!

21. december 2018

Predstava za vsako priložnost
27.12. ob 20.00 uri
Festivalna dvorana Bled
Vstopnice: Turistično društvo Bled, www.mojekarte.si

19. december 2018

Podelili smo priznanja v akciji Moja dežela lepa in gostoljubna in sicer 39 v 4 kategorijah na Bledu in 5  na Bohinjski Beli. Prav tako smo podelili tudi priznanja za najlepše praznične okrasitve, ki so jih prejeli hoteli Rikli Balance, Savica in...

12. december 2018

Vabljeni na koncert v organizaciji Kolesarskega kluba Bled. Vstopnice so še na voljo v TIC Bled.

1. december 2018

Dobrodelna posmodulja in dobrodelna prodaja adventnih venčkov še danes in jutri pred kavarno Park. Pohitite, venčki hitro pohajajo.

30. november 2018
Dobrodelna prodaja adventnih venčkov

29. november 2018
Nekaj utrinkov z včerajšnje delavnice

26. november 2018
 Povabilo na delavnico adventnih venčkov

30. oktober 2018

17. oktober 2018

Vabljeni na ogled muzikala Čarovnik iz Oza v izvedbi Kulturnega društva Bohinjska Bela.
Avtor knjige: L Frank Baum  Besedilo: E.Y. Harburg  Glasba: Harold Arlen Scenarij (ang.): Izabela Podjed  Prevod in priredba: Franc Podjed
Vstopnice:
V...