26. november 2018

Povabilo na delavnico adventnih venčkov

Bi tokrat sami izdelali svoj adventni venček? Vabljeni na delavnico, ki jo organiziramo v sredo, 28. 11. in v četrtek, 29. 11., obakrat ob 17.00 uri v prostorih Višje strokovne šole za ogstinstvo in turizem Bled. Udeležba je brezplačna, vodila jo bo Meta Kenda, prinesite pa zelenje, okraske in sveče. Vabljeni!

12. december 2018

Vabljeni na koncert v organizaciji Kolesarskega kluba Bled. Vstopnice so še na voljo v TIC Bled.

1. december 2018

Dobrodelna posmodulja in dobrodelna prodaja adventnih venčkov še danes in jutri pred kavarno Park. Pohitite, venčki hitro pohajajo.

30. november 2018
Dobrodelna prodaja adventnih venčkov

29. november 2018
Nekaj utrinkov z včerajšnje delavnice

30. oktober 2018

25. oktober 2018

Turistično društvo Bohinjska Bela organizira delavnico nagrobnih aranžmajev, ko bo v ponedeljek, 29. 10. 2018 ob 16.00 uri v domu krajanov Bohinjska Bela. Delavnico bo vodil Davorin Bernard, udeležba je brezplačna, prinesite pa cvetje, posodo,...

17. oktober 2018

Vabljeni na ogled muzikala Čarovnik iz Oza v izvedbi Kulturnega društva Bohinjska Bela.
Avtor knjige: L Frank Baum  Besedilo: E.Y. Harburg  Glasba: Harold Arlen Scenarij (ang.): Izabela Podjed  Prevod in priredba: Franc Podjed
Vstopnice:
V...

11. oktober 2018
Srečanje Gorenjske turistične zveze Slovenije

8. oktober 2018
Štiridnevni izlet članov v Bosno in Srbijo

23. september 2018
Že diši

Na Jezerski promenadi že diši po posmodulji. Vabljeni!