26. november 2018

Povabilo na delavnico adventnih venčkov

Bi tokrat sami izdelali svoj adventni venček? Vabljeni na delavnico, ki jo organiziramo v sredo, 28. 11. in v četrtek, 29. 11., obakrat ob 17.00 uri v prostorih Višje strokovne šole za ogstinstvo in turizem Bled. Udeležba je brezplačna, vodila jo bo Meta Kenda, prinesite pa zelenje, okraske in sveče. Vabljeni!

20. marec 2019

Člani Turističnega društva Bled, vabljeni na današnji občni zbor članstva, ki bo ob 18.00 uri v Festivalni dvorani Bled. Podali bomo poročilo o delu v preteklem, letu in predstavili načrte za naprej.

3. marec 2019

Turistična društva Bled, Bohinjska Bela in Ribnio - Blejsk kofe na pustni povorki na Bledu.

25. februar 2019

Turistično društvo Bled v sodelovanju z Gorenjsko turistično zvezo organizira predavanje o vzgoji in negi gorenjskih nageljnov, ki bo v četrtek, 7. 3. 2019 ob 18,00 uri v Višji strokovni šoli za gostinstvo, velnes in turizem Bled. Predaval bo Gašper...

25. januar 2019

Bled in skupnost Julijske Alpe se tudi letos predstavljajo na sejmu Fitur v Madridu.

21. december 2018

Predstava za vsako priložnost
27.12. ob 20.00 uri
Festivalna dvorana Bled
Vstopnice: Turistično društvo Bled, www.mojekarte.si

19. december 2018

Podelili smo priznanja v akciji Moja dežela lepa in gostoljubna in sicer 39 v 4 kategorijah na Bledu in 5  na Bohinjski Beli. Prav tako smo podelili tudi priznanja za najlepše praznične okrasitve, ki so jih prejeli hoteli Rikli Balance, Savica in...

12. december 2018

Vabljeni na koncert v organizaciji Kolesarskega kluba Bled. Vstopnice so še na voljo v TIC Bled.

1. december 2018

Dobrodelna posmodulja in dobrodelna prodaja adventnih venčkov še danes in jutri pred kavarno Park. Pohitite, venčki hitro pohajajo.

30. november 2018
Dobrodelna prodaja adventnih venčkov

29. november 2018
Nekaj utrinkov z včerajšnje delavnice