8. maj 2019

Najbolj pogumni prostovoljci TD Bled smo se odzvali vabilu ekipe Zip Line Dolinka in uživali v nepozabni avanturi. Hvala, Miloš in vodniki Mitja, Saša, Denis in Niko!!!

2. junij 2019

Člani Turističnega društva Bled smo se udeležili srečanja obvodnih krajev na Bukovniškem jezeru v občini Dobrovnik. Organizacija je bila odlična, gostoljubni domačini in člani TD Dobrovnik pa so pričarali izjemno vzdušje. V okviru srečanja smo...

29. maj 2019

Letošnja akcija Ask me I'm local se je začela z izobraževanjem za bodoče informatorje. Odziv je velik in prepričani smo, da bo letošnja akcija še bolj uspešna od lanske.

18. maj 2019

Danes na Jezerski promenadi koncert skupine Orlek, ob 19.00 uri. Vabljeni tudi na posmoduljo, ki včasih nastane prav posebne oblike.

17. maj 2019

Ta konec tedna v okviru prireditve "Otvoritev poletja na Bledu" ponovno pečemo posmoduljo. Vabljeni na stojnico TD Bled!! Nocoj koncert Anike Horvat.

14. maj 2019

Ker se je veter precej umiril, je danes ponovno vzpostavljen linijski prevoz na Blejski otok, prav tako normalno vozijo pletne. Od 10.00 ure dalje.

25. april 2019

Cvetlični dan. Našim članom smo podarili po tri sadike balkonskega cvetja kot vzpodbudo za ureditev domov in okolice.

24. april 2019

Nekaj vtisov z ekskurzije članov TD Bled v Belo Krajino.

18. april 2019

Stopimo na avtobus!
Tudi letos bo Turizem Bled v tesnem sodelovanju s Turističnim društvom Gorje in ob pomoči Občine Bled organiziral avtobus, ki bo blejske vasi povezal med seboj in s sotesko Vintgar, Zatrnikom in Pokljuko.
Letos uvajamo še dodatno...

18. april 2019
16. april 2019

Na letošnji delavnici pirhov smo se preizkusili v tehniki barvanja z rižem in izdelali še različne košarice iz papirja in volne.