11. april 2019

Begance, ki so nastale izpod rok udeležencev delavnice na Bohinjski Beli pod vodstvom Davorina Bernarda.

13. september 2019

Vabljeni na kolesarsko druženje - Blejski kolesarski krog, ki ga organiziramo ob zaključku tedna mobilnosti in bo potekal na trasi Bled - Zasip - Bohinjska Bela - Selo - Bodešče - Ribno s postanki za oglede in okrepčilom za kolesarje. Trasa je...

25. avgust 2019

Še danes Festival piva na Jezerski promenadi že od 12.00 ure dalje. Posmodulja se tudi že peče. Vabljeni!

23. avgust 2019

Vabljeni na Jezersko promenado, kjer bo cel konec tedna potekal Festival craft piva. Zraven pa odlična kulinarična ponudba, tudi slastna posmodulja.

15. avgust 2019
Fotografije na časovnici

Še do nedelje lahko obiščete našo stojnico na Jezerski promenadi in si privoščite sveže pečeno posmoduljo. Postregla vas bo vedno nasmejana ekipa prostovoljcev TD Bled.

2. avgust 2019

Hvala blejskim gasilcem za hitro posredovanje ob nesreči električnega skiroja v sredo. K sreči se je vse končalo z nekaj praskami za nesrečnega turista.

21. julij 2019
Fotografije na časovnici

Koncert Godbe Gorje na Jezerski promenadi v okviru Blejskih dnevov. Vabljeni tudi na ppsmoduljo.

20. julij 2019

Vabljeni na Blejske dneve in na stojnico TD Bled, kjer ponovno diši po sveže pečeni posmodulji.

16. julij 2019

Vabljeni na lep glasbeni dogodek v organizaciji KUD Zasip.

2. junij 2019

Člani Turističnega društva Bled smo se udeležili srečanja obvodnih krajev na Bukovniškem jezeru v občini Dobrovnik. Organizacija je bila odlična, gostoljubni domačini in člani TD Dobrovnik pa so pričarali izjemno vzdušje. V okviru srečanja smo...

29. maj 2019

Letošnja akcija Ask me I'm local se je začela z izobraževanjem za bodoče informatorje. Odziv je velik in prepričani smo, da bo letošnja akcija še bolj uspešna od lanske.