1. december 2019

Če še nimate adventnega venčka, ga lahko kupite na naši stojnici v zimski vasi in tako prispevate za pomoč družini v stiski. Le še nekaj jih je ostalo. Iz naše peči pa omamno diši po posmodulji, ki si jo privoščite ob odličnem kuhanem vinu. Samo še danes.

12. december 2019

NE ZAMUDITE‼
Glasbena komedija Predstava za vsako priložnost ➡ To ni predstava, to je praznovanje!
🔹 21. 12. - Lado Bizovičar - Predstava za vsako priložnost @Bled
🎫 Vstopnice v Turističnem Društvu Bled (Cesta svobode 10, 04-5741122) ali
na...

2. december 2019

Z dobrodelno prodajo adventnih venčkov in posmodulje smo zbrali 1.195,00 Eur, ki bodo preko Zveze prijateljev mladine Ljubljana Moste Polje v celoti nakazana družini iz naše občine, ki se je znašla v težkem položaju. Hvala vsem, ki ste z nakupom...

29. november 2019

Prodajamo rabljena gorska kolesa znamke Stevens/Schwinn. Cena: 25€/kolo.

28. november 2019

Na prvi delavnici je nastalo veliko lepih venčkov. Če se nam želite pridružiti, to lahko storite še danes ob 17.00 uri v Višji strokovni šoli za gostinstvo, velnes in turizem Bled. Vabljeni!

26. november 2019

Vabljeni na delavnico adventnih venčkov, ki bo v sredo, 27. 11. in  četrtek, 28. 11. 2019, obakrat ob 17.00 uri v Višji strokovni šoli za gostinstvo, velnes in turizem Bled. Potrebujete vrtne škarje in lepilno pištolo (če jo imate). Poleg venčka, ki...

26. november 2019

12. november 2019

Tekaški smučarski klub Bled vabi na koncert Alpskega kvinteta z gosti, ki bo v Festivalni dvorani Bled v četrtek, 14. 11. 2019 ob 19.00 uri. Nekaj vstopnic po ceni 15,00 Eur je še na voljo.

5. oktober 2019

Srečanje gorenjskih turističnih delavcev v Begunjah pod Avsenikovo marelo in podelitev priznanj za najlepše urejene kraje in najbolj zaslužnim ppsameznikom.

4. oktober 2019

Čudovit jesenski dan.

29. september 2019

Tretji dan, na poti domov: Gradiščansko -Eisenstadt, palača Esterhazy in z ladjo po Nežiderskem jezeru.